Karatisti “Mastera” najuspješniji na takmičenju “FUTURA 2019” u Bugojnu
KK “Master” je na ovom turniru koji je okupio oko 250 takmičara iz BiH osvojio sljedeće nagrade:
▪️Najuspješniji klub u neslužbenim kategorijama !
▪️Najuspješniji klub u službenim kategorijama !
▪️Najuspješniji takmičari turnira – Nadal Sadiković i Arman Velagić sa po 3 zlatne medalje !
▪️NAJUSPJEŠNIJI KLUB U UKUPNOM PORETKU !
▪️Osvojili smo ukupno 54 medalje, od toga:
🥇22 ZLATNE MEDALJE
🥈19 SREBRENIH MEDALJA
🥉13 BRONZANIH MEDALJA
Od toga, u službenim kategorijama 17 zlatnih, 11 srebrenih i 4 bronzane medalje, a u neslužbenim kategorijama 5 zlatnih, 8 srebrenih i 9 bronzanih medalja.
ZLATNE MEDALJE OSVOJILI SU:
– Imran Alibegović (borbe)
– Lamija Omanović (kate)
– Emin Lakača (kate)
– Ahmed Zekotić (kate)
– Eman Omerinović (borbe)
– Derviš Selimović (borbe)
– Armin Cetin (borbe)
– Hana Velagić (borbe)
– Mustafa Velić (borbe)
– Arman Velagić (kate mlađi i stariji)
– Arman Velagić (borbe)
-Nadal Sadiković (kate mlađi i stariji)
– Nadal Sadiković (borbe)
– Velid Ugarak (borbe)
– Mehmed Beganović (borbe)
– Azra Pivač (borbe)
– Kate ekipno dječaci 8/9 god (Emin Lakača, Anes Hadžiabdić, Anes Čehaja)
– Kate ekipno dječaci 10/11 god (Mehmed Beganović, Ahmed Zekotić, Imran Alibegović)
– Kate ekipno dječaci 12/13 god (Derviš Selimović, Arman Velagić, Nadal Sadiković)
– Kate ekipno kadeti (Eman Omerinović, Derviš Selimović, Velid Ugarak)
SREBRENE MEDALJE OSVOJILI SU:
– Imran Alibegović (kate)
– Lamija Omanović (borbe)
– Anel Bećar (borbe)
– Ilhan Omanović (borbe)
– Derviš Selimović (kate)
– Velid Ugarak (kate juniori)
– Smajo Karagić (borbe)
– Anes Hadžiabdić (kate)
– Sara Maslić (borbe)
– Amar Kišija (kate)
– Nedim Maglić (kate)
– Mehmed Beganović (kate)
– Armina Cetin (kate)
– Amina Cetin (borbe)
– Kate ekipno djevojčice 8/9 god (Hana Velagić, Lamija Omanović, Armina Cetin)
– Kate ekipno djevojčice 10/11 god (Hana Halilović, Sara Maslić, Amina Cetin)
– Borbe ekipno kadeti
BRONZANE MEDALJE OSVOJILI SU:
– Ajdin Alić (kate i borbe)
– Ilhan Omanović (kate)
– Velid Ugarak (kate kadeti)
– Eman Omerinović (kate)
– Sara Maslić (kate)
– Anes Čehaja (kate)
– Emre Haznadarević (kate)
– Enis Brica (kate)
– Eman Avdić (kate)
– Armin Lakača (kate)
– Mustafa Velić (kate)
– Nađa Begić (kate)
– Amina Cetin (kate)
– Hana Halilović (kate i borbe)
– Sajra Zec (kate)
– Hana Velagic (kate)
▪️Čestitke svim takmičarima i veliko “hvala” roditeljima koji su nam i ovaj put bili velika podrška!