Futsal liga SBK za kategoriju U10 – 27.01.2018. godine
FUTSAL LIGA SBK/KSB – SEZONA 2017/18.
Kategorija U10 (2007/08) – 27.01.2018 (subota)
Sportska dvorana Gornji Vakuf / Uskoplje
Redoslijed kola:
|
Satnica: | Ime kluba | Ime kluba | Rezultati: |
1.kolo: | 08.30 | Mnk Gračanica
Bugojno |
Šn Univerzalac Donji Vakuf | 0:3 |
09.00 | Nk Sport prevent
Bugojno |
Mnk Vesela Bugojno | 1:0 | |
09.30
|
An Vrbas G. Vakuf/Uskoplje | Af Junior
Bugojno |
1:2 | |
2.kolo: | 10.00 | Mnk Gračanica
Bugojno |
Nk Sport prevent
Bugojno |
0:3 |
10.30 | Mnk Vesela
Bugojno |
An Vrbas G. Vakuf/Uskoplje | 2:0 | |
11.00 |
Šn Univerzalac
Donji Vakuf |
Af Junior
Bugojno |
1:5 | |
3.kolo: | 11.30 | Mnk Gračanica
Bugojno |
An Vrbas G. Vakuf/Uskoplje | 0:3 |
12.00
|
Af Junior
Bugojno |
Mnk Vesela Bugojno | 2:0 | |
12.30 |
Nk Sport prevent
Bugojno |
Šn Univerzalac
Donji Vakuf |
10:0 | |
4.kolo: | 13.00 | Af Junior
Bugojno |
Mnk Gračanica
Bugojno |
3:0 |
13.30 | Nk Sport prevent
Bugojno |
An Vrbas G. Vakuf/Uskoplje | 5:0 | |
14.00 |
Šn Univerzalac
Donji Vakuf |
Mnk Vesela Bugojno | 1:5 | |
5.kolo: | 14.30 | Nk Sport prevent
Bugojno |
Af Junior
Bugojno |
4:0 |
15.00 |
Mnk Vesela
Bugojno |
Mnk Gračanica
Bugojno |
3:0 | |
15.30 |
An Vrbas G. Vakuf/Uskoplje | Šn Univerzalac
Donji Vakuf |
1:1 |
TABELA: U10
|
Utakmica | Pobjeda | Neriješeno | Poraz | Gol razlike | Bodovi | ||
1. | NK SPORT PREVENT
BUGOJNO |
5 | 5 | 0 | 0 | 20:0 | 15 | |
2. | AKADEMIJA FUDBALA JUNIOR
BUGOJNO |
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 12 | |
3. |
MNK VESELA BUGOJNO |
5 | 3 | 0 | 2 | 7:4 | 9 | |
4. | AKADEMIJA NOGOMETA VRBAS
G. VAKUF/USKOPLJE |
5 | 1 | 1 | 3 | 2:10 | 4 | |
5. | ŠKOLA NOGOMETA UNIVERZALAC
DONJI VAKUF
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:21 | 4 | |
6. | MNK GRAČANICA
BUGOJNO
|
5 | 0 | 0 | 5 | 0:0 | 0 |
LISTA STRIJELACA :
5 – Marko Jurleta (Nk Sport prevent)
5 – Adi Prijić (Nk Sport prevent)
4 – Alen Balihodžić ( Nk Sport prevent)
4 – Benjamin Musić (Nk Sport prevent)
3 – Emir Muratspahić (Mnk Vesela Bugojno)
3 – Aldin Mustafica ( Af Junior)
3 – Nedim Hero ( Af Junior)
2 – Maid Kosovac ( Šn Univerzalac)
2 – Luka Raspudić ( Af Junior)
1 – Anes Behko ( An Vrbas)
1 – Emir Pidro ( An Vrbas)
1 – Petar Ilić (Nk Sport prevent)
1 – Ahmed Dagoja (Af Junior)
1 – Omer Šeho (Af Junior)
1 – Sergej Jareb (Mnk Vesela Bugojno)
1 – Danis Karašin (Mnk Vesela Bugojno)
Komesar: / Ibrahim Ćorić – Baja /