Poraz Iskre protiv Čapljine, NK ISKRA – HNK ČAPLJINA 1:2 (0:1)

NK Iskra je ugostila Čapljinu i na kraju ostala bez jednog boda. Ovo je bio peti poraz u osam odigranih kola. Na početku smo vidjeli veoma slab meč, a goste u vodstvo dolaze preko Buhača, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena. Iskra dolazi do poravnanja pola sata prije kraja, tačnije Jurčević pogađa uz katastrofalnu grešku golmana Čapljine Buntića. Do kraja par lijepih prilika, a zatim šok u posljednjim sekunadama za domaće. Istić matira Ćemana i donosi Čapljini pobjedu.

Prva liga Federacije Bosne i Hercegovine 17/18

NK ISKRA – HNK ČAPLJINA 1:2 (0:1)

Službena lica: Kudelić Esad (Bužim) Topić Jasmin (Cazin).Sudije: Bandić Antoni (Grude) Čolić Josip (Kupres) Velić Stipo (Livno).

Strijelci: 0:1 Ivan Buhač 38.minuta, 1:1 Kristijan Jurčević 65.minuta, 1:2 Isić Tarik 90+3. minuta.

NK ISKRA: Ćeman Aldin, Filan Muris, Koprivica Vlado, Osmanković Damir, Bešagić Armin, Nebić Elvedin, Seferović Haris, Ivković Muzafer, Skopljak Mahir, Jurčević Kristijan, Buljubašić Enes. Na klupi:Haračić Adnan, Alić Eldin, Zukanović Aid, Alibegović Dževad, Alispahić Asmer, Hajdarević Kemal, Ivković Ernest. Trener: Senid Kulaš.

HNK ČAPLJINA: Buntić Franjo, Puljić Martin, Leko Nikola, Pervan Pero, Sušac Tomislav, Buhač Ivan, Haračić Dženan, Dučić Eldin, Isić Tarik, Rodin Nikola, Jelavić Tihomir. Na klupi:Pehar Tomislav, Šetka Ivan, Stojanović Luka, Vulić Srđan, Novaković Edin, Kajtazi Paul, Zelenika Mile. Trener: Borovac Damir.