Omladinske selekcije NK Iskra remizirale sa NK Kiseljak
Omladinske selekcije juniora i kadeta Nogometnog kluba Iskra u srijedu su odigrale odigrale su utakmice trećeg kola protiv vršnjaka iz Kiseljaka. Krajnji rezultat kod kadeta glasio 2:2, dok kod juniora 0:0. U narednom 4. kolu u subotu NK Iskra gostuje u Visokom kod NK Bosna.
03. kolo Omladinska liga BiH grupa “Centar” JUNIORI 15/16
Selekcija: Juniori
NK Iskra – NK “Kiseljak” 0:0
NK Iskra: Haljeta Haris, Duvnjak Tarik, Omerinović Eldar, Zec Edvin, Ivković Muzafer(67. minuti Gazić Elvedin), Crnica Kemal, Dedić Mehmed, Fuka Arman, Alispahić Asmer(46. minuti Zukanović), Mašić Ibrahim, Hajdarević Kemal. Na klupi: Tajar Adnan, Zukanović Aid, Sadiković Amar, Gazić Elvedin. Trener: Haris Alispahić.
Rezultati 3. kola
Goražde: FK GORAŽDE – FK RADNIK (H) 1:0
Višegrad: Drina He Višegrad – NK BOSNA 2:1
Bugojno: NK Iskra – NK “Kiseljak” 0:0
Jajce: NK METALLEGHE BSI – RUDAR ZENICA 1:1
Žepče: NK ŽEPČE – FK RUDAR 1:1
Tešanj: TOŠK – Famos 2:1
Sarajevo: BOSNA SEMA – Sutjeska Foča 3:0
Novi Travnik: NK NOVI TRAVNIK – NK BORAC 0:0
Lista strijelaca
4 Bečić Ajdin (RUDAR ZENICA) 3 Mehmedović Sadmir (NK BORAC) Špiodić Haris (BOSNA SEMA) 2 Baljević Amar (FK GORAŽDE) Divjan Nedim (BOSNA SEMA) Fejzagić Amel (NK BOSNA) Gajdić Ismet (TOŠK) Grošo Ajdin (NK “Kiseljak”) Hadžović Aladin (FK GORAŽDE) Hrvanović Aldin (BOSNA SEMA) Huskić Ammar (TOŠK) Krak Denis (NK METALLEGHE BSI) Memić Almin (FK RADNIK (H)) Muhović Mirza (Famos ) Muminović Aleksandar (Sutjeska Foča) Nikić Marko (NK METALLEGHE BSI) Radovac Ilija (NK METALLEGHE BSI) Savić Marko (Drina He Višegrad) Slišković Ivan (NK ŽEPČE) Šarić Kenan (FK RADNIK (H)) Škulj Nedim (FK RUDAR) Vrbić Admin (NK “Kiseljak”) 1 Antić Marko (NK “Kiseljak”) Begović Samed (NK ŽEPČE) Biogradlija Muhamed (NK BOSNA) Blagojević Dejan (Sutjeska Foča) Crnović Damir (FK RUDAR) Dugonja Amir (FK RADNIK (H)) Duranović Alen (NK METALLEGHE BSI) Đurasović Zoran (BOSNA SEMA) Franković Luka (NK “Kiseljak”) Hadžić Hamza (FK RUDAR) Hadžikadunić Elmin (NK BORAC) Ivković Muzafer (NK Iskra) Kazić Ernad (FK RADNIK (H)) Krsmanović David (Drina He Višegrad) Kukić Sedin (FK RUDAR) Kurtović Nedim (FK GORAŽDE) Kurtović Adin (FK GORAŽDE) Matijević Matej (NK ŽEPČE) Milović Aleksandar (Drina He Višegrad) Mujkanović Suljo (TOŠK) Omerčević Ahmed (NK ŽEPČE) Omerinović Eldar (NK Iskra) Petak Selmin (NK NOVI TRAVNIK) Pljevaljčić Ognjen (Sutjeska Foča) Sikira Enis (FK RUDAR) Skopljak Rijad (RUDAR ZENICA) Šabić Elhan (NK BOSNA) Šimić Mateo (NK “Kiseljak”) Širić Tomislav (NK ŽEPČE) Tankuljić Ivan (NK METALLEGHE BSI) VEHABOVIĆ SALIH (RUDAR ZENICA)
Selekcija: Kadeti
NK Iskra – NK “Kiseljak” 2:2
Strijelci: 0:1 Ganija 15.minut, 0:2 Ganija 42. minut, 1:2 Zec 43.minut, 2:2 Cetin 67. minut.
NK Iskra: Bačvić Amar, Cetin Said, Palalić Enes, Ajkunić Harun(41.minuta Zec), Alić Eldin (64. minuti Čolić), Brkić Almin, Džanan Ismar, Huber Ahmed(19. minuta Haznadarevć), Softić Timur, Alkić Erdin, Omerinović Husan. Na klupi: Balagić Benjamin, Zec Mujo, Haznadarević Alem, Čolić Kasim. Trener: Kulaš Senid.
Rezultati 3. kola:
Goražde: FK GORAŽDE – FK RADNIK (H) 2:4
Višegrad: Drina He Višegrad – NK BOSNA 2:2
Bugojno: NK Iskra – NK “Kiseljak” 2:2
Jajce: NK METALLEGHE BSI – RUDAR ZENICA 0:2
Žepče: NK ŽEPČE – FK RUDAR 1:0
Tešanj: TOŠK – Famos 3:0
Sarajevo: BOSNA SEMA – Sutjeska Foča 0:4
Novi Travnik: NK NOVI TRAVNIK – NK BORAC 1:3
Lista strijelaca:
5 Ganija Tarik (NK “Kiseljak”) 3 Danilović Vladan (Sutjeska Foča) Liješnić Filip (NK “Kiseljak”) Mešanović Ermin (FK RADNIK (H)) Smajlović Bilal (FK RADNIK (H)) 2 Brka Sead (TOŠK) Duraković Elvir (NK Iskra) Ivanović Vide (Sutjeska Foča) Matijević Nikola (NK ŽEPČE) Perišić Petar (Sutjeska Foča) Skopljak Emrah (RUDAR ZENICA) Smajlović Anes (NK BOSNA) Starčević Huso (NK BORAC) 1 Babić Emrah (NK BOSNA) Baranac Nikola (Drina He Višegrad) Bobarić Sabahudin (NK BORAC) Budimir Nikola (NK ŽEPČE) Cetin Said (NK Iskra) Cigeli Bruno (NK “Kiseljak”) Ćolić Aldin (NK BORAC) Durak Amar (NK “Kiseljak”) Džambas Marko (NK NOVI TRAVNIK) Hadžić Harun (FK RUDAR) Hadžić Denis (NK ŽEPČE) Halvadžija Berin (FK RADNIK (H)) Herenda Uzejr (FK RADNIK (H)) Himzić Nudžejm (NK BORAC) Humić Safet (Famos ) Jurišić Antoni (NK METALLEGHE BSI) Kadušić Muamer (TOŠK) Kalem Mirza (FK RADNIK (H)) Kalem Malik (NK BOSNA) Karzić Nakib (FK RUDAR) Kostić Nanel (FK GORAŽDE) Mahir Eldar (BOSNA SEMA) Markanović Marin (NK ŽEPČE) Medić Kristijan (NK “Kiseljak”) Melezović Petar (NK “Kiseljak”) Milovanović Relja (Drina He Višegrad) Oković Bakir (FK GORAŽDE) Omanović Hamza (NK BOSNA) Ovčina Amer (BOSNA SEMA) Plakalo Edin (FK GORAŽDE) Sadiković Esmin (NK BORAC) Samardžić Nedim (TOŠK) Smriko Irhan (RUDAR ZENICA) Subašić Sedad (FK RUDAR) Šahinbegović Muhidin (FK RUDAR) Šeper Enes (RUDAR ZENICA) Škiljo Adem (NK BORAC) Vidović Ivo (NK ŽEPČE) Zaimović Emin (NK NOVI TRAVNIK) Zec Mujo (NK Iskra) Zorlak Ahmo (FK GORAŽDE) Zubac Zoran (Drina He Višegrad)
1 Autogol Golijanin Vladimir (Drina He Višegrad) Šečerović Naim (BOSNA SEMA)
1 Autogol Golijanin Vladimir (Drina He Višegrad) Šečerović Naim (BOSNA SEMA)
(bug.ba)